Siedem zatrzymań ruchu tramwajowego w ciągu jednego dnia na ulicy Długiej

To niechlubny rekord – w ciągu jednego dnia na ulicy Długiej doszło aż do siedmiu zatrzymań ruchu tramwajowego. Powód – ten sam – źle zaparkowane samochody, które blokowały przejazd przez torowisko.

Rekordu zatrzymań jednego dnia na tej samej ulicy doliczyła się Platforma Komunikacyjna Krakowa. Siódmy przestój tramwajów na Długiej miał miejsce po godz. 22. Szósty – po godz. 19 – został uwieczniony na zdjęciu.

#utrudnienia_pkk #dluga #elclasico_dluga (19:20) Idziemy na rekord? Jest szóste dziś zatrzymanie na Długiej.(19:05) Piąte dzisiaj zatrzymanie na Długiej 😀 kierunek: Krowodrza Górka. Foto: Norbert.

Posted by Platforma Komunikacyjna Krakowa – PKK on Saturday, December 17, 2022

Od kilku dni, od kiedy mamy w Krakowie do czynienia z intensywnymi opadami śniegi, wróciła plaga zatrzymań ruchu tramwajowego na ulicy Długiej. Niektórzy kierowcy, nie bacząc na brak wystarczającego miejsca na ulicy – przez pryzmy sniegu lub nieodśnieżone do końca miejsca postojowe – zostawiają swoje auta tak, że tramwaj nie jest w stanie przejechać przez torowisko. Poniżej zdjęcie z 12 grudnia 2022 roku, a więc sprzed kilku dni.

Fot. KRKnews

AKTUALIZACJA: A w niedzielę znowu zatrzymanie ruchu tramwajowego na Długiej…

#utrudnienia_pkk (14:10) Niedzielne El Clasico czas zacząć 😀 Długa na kierunek Kleparz. Jaki padnie dziś wynik na Długiej? 😀Info: Norbert

Posted by Platforma Komunikacyjna Krakowa – PKK on Sunday, December 18, 2022

(red)

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie