Strażacy zabezpieczali miejsce wypadku przed… rodziną poszkodowanego [video]

Musisz przeczytać

Niewiarygodne! Strażacy opublikowali film pokazujący, jak zabezpieczają miejsce wypadku przed rodziną poszkodowanego. Gdy w Bobrku samochód wypadł z drogi, a ratownicy udzielali pomocy kierowcy, na miejscu pojawiło się 16 krewnych rannego. Film ma być apelem, by nie utrudniać pracy ratownikom udzielającym pomocy po wypadku.

Zabezpieczenie miejsca wypadku przed rodziną poszkodowanego, któremu aktualnie udzielana jest pomoc medyczna. Niestety wiele osób jest wtedy w ciężkim szoku i adrenalinie – co niestety nie pomaga pracującym na miejscu zdarzenia służbom ratowniczym. Przy ostatnim wypadku w Bobrku, rannego ,, otoczyło" szesnastu członków jego rodzinny, w znaczący sposób utrudniając pracę strażaków i ratowników medycznych.

Posted by Oświęcim112 on Monday, September 19, 2022

– Przy ostatnim wypadku w Bobrku, rannego ,,otoczyło” szesnastu członków jego rodzinny – opowiadają strażacy. – Wiele osób jest wtedy w ciężkim szoku i adrenalinie – tłumaczą strażacy. Ale podkreślają, że takie zachowania niestety nie pomagają pracującym na miejscu zdarzenia służbom ratowniczym.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca