Tragiczny wypadek na A4 koło lotniska Balice. Samochód potracił trzech strażaków. Jeden zginął

Trzech strażaków zostało potrąconych przez samochód podczas działań służb ratowniczych prowadzonych na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Chrosna. Jeden ze strażaków mimo reanimacji nie przeżył, dwóch jest ciężko rannych. 

Do tragicznego wypadku doszło w okolicy Chrosnej w gminie Liszki. Strażacy z dwóch  jednostek: OSP Morawica i OSP Balice zostali wezwani do wypadku w związku z utrudnieniami na drodze po potraceniu sarny. Wypadek zdarzył się po tym, jak strażacy już pracowali na autostradzie. W trakcie  akcji zabezpieczającej  samochód jadący autostradą potracił trzech strażaków.

Tragiczne zdarzenia na autostradzie A4.Podczas działań służb ratowniczych przy zdarzeniu na autostradzie A4 na wysokosci miejscowości Chrosna doszło do potrącenia trzech strażaków ratowników z OSP Balice, jeden z nich jest reanimowany trwa akcja ratownicza. Więcej niebawem.

Posted by Powiat Krakowski 112 on Monday, September 26, 2022

Pomimo szybko podjętych działań nie udało się przywrócić u najbardziej poszkodowanego strażaka  funkcji życiowych. Pozostała dwójka strażaków jest  w stanie ciężkim.

Najnowsze

Co w Krakowie