Trwają poszukiwania 17-latki z Krakowa. Ostatni raz widziana była w Płaszowie

Trwają poszukiwania 17-letniej Kaliny Jamrozik. Nastolatka wyszła z domu w czwartkowe popołudnie. Od tego momentu nie wiadomo, co się z nią stało. Nie dotarła do szkoły na zajęcia, nie wróciła do domu i nie dała żadnego znaku życia. Rodzina nastolatki prosi o pomoc.

Kalina wyszła z domu 23 listopada 2023 roku około godziny 15:00 i miała być na zajęciach w Liceum nr 8, lecz nigdy tam nie dotarła. Do dnia dzisiejszego nie powróciła do domu, ani nie skontaktowała się z rodziną. Jest to sytuacja bardzo niepokojąca, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że telefon, który posiadała, jest obecnie nieaktywny. Bliscy sprawdzili również szpitale w okolicy, lecz niestety nie ma żadnych informacji na jej temat.

Rysopis:

  • wzrost: 167,
  • waga 55kg,
  • oczy: piwne,
  • włosy: ciemnobrązowe, długości do ramion.

W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru khaki/zieloną z bordową lamówką. Ważne jest również, że nie miała przy sobie plecaka ani torebki.

Ktokolwiek widział Kalinę lub posiada informacje o miejscu jej pobytu, proszony jest o pilny kontakt z Komisariatem Policji V w Krakowie pod numerem 47 835 29 16 lub z najbliższą jednostką Policji. Można się również skontaktować z organizacją zajmującą się zaginionymi osobami pod adresem e-mail: zaginieni.pio@gmail.com.

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie