Wesele Kingi Dudy w czerwcu w Niepołomicach?

Musisz przeczytać

Zaledwie kilka dni temu serwisy plotkarskie rozgrzała informacja, że córka prezydenta Andrzeja Dudy zerwała ze swoim chłopakiem i znowu jest singielką. Teraz internet znowu wrze, bo pojawiła się plotka, że wesele Kingi Dudy odbędzie się w czerwcu w Niepołomicach. Niektórzy internauci komentują, że to właśnie z powodu ślubu córki prezydenta Andrzeja Dudy zwiększono limit gości na weselach z 50 do 150.

„Związek Kingi Dudy i Bartłomieja to już przeszłość” – zaledwie tydzień temu informował pudelek.pl. „Uznali, że to nie ma sensu” – mówiła plotkarskiemu portalowi przyjaciółka córki prezydenta i zdradza powód rozstania. – Kinga ciągle wyjeżdżała – była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęły im się rozmijać plany i uznali, że to nie ma sensu – tłumaczyła informatorka Pudelka.

Teraz inny plotkarski portal pomponik.pl podaje zupełnie inne informacje. Sugeruje, że ślub Kingi Dudy odbędzie się w czerwcu w Niepołomicach. Oliwy do ognia dolał wywiad z Iloną Jabłońską właścicielką firmy organizującej śluby i wesela, opublikowany w Gazecie Wyborczej. – Na internetowych forach ślubnych krąży niepotwierdzona oficjalnie informacja, że w czerwcu w Niepołomicach córka prezydenta wychodzi za mąż. W branży weselnej też się o tym mówi, choć nie wiem, czy są to tylko pogłoski, czy prawda. Ci, którzy są tego pewni, wieszczą, że po tym wydarzeniu limit gości weselnych może się obniżyć – powiedziała „Wyborczej” Ilona Jabłońska.

„Od 6 czerwca na weselach może bawić się nie 50, a 150 gości. Weselnicy nie muszą nosić maseczek” – przypomina pomponik.pl.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca