Wicemarszałek Ryszard Terlecki w szpitalu. „Sprawa jest bardzo poważna”

Musisz przeczytać

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki trafił do szpitala – podaje „Fakt”. Według gazety sprawa jest bardzo poważna z racji wieku pacjenta i charakteru choroby. A do operacji został ściągnięty znany chirurg.

Wicemarszałek Sejmu trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Według nieoficjalnych doniesień, Ryszard Terlecki miał atak woreczka (pęcherzyka) żółciowego. „W jego wieku (72 l.) uszkodzenie tego organu grozi najpoważniejszymi konsekwencjami” – podkreśla „Fakt”. Z informacji, do których dotarła gazeta, do szpitala został wezwany prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. To on miał operować Ryszarda Terleckiego, choć chirurg zasłania się tajemnicą lekarską. „Nie potwierdził, że to on operował wicemarszałka, ale też nie zaprzeczył” podaje „Fakt” po rozmowie z Andrzejem Matyją.

„Jak udało nam się ustalić, bóle pojawiły się już kilka dni temu, ale dzisiaj sytuacja stała się bardzo poważna. Zabieg miał być jednak planowy. Na razie nie wiadomo, w jakim stanie jest polityk” – twierdzi „Fakt”.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca