Wybory prezydenckie 2020. Ostro o 3 kandydatach: „Kaskada żenady i lawina głupoty. Wzorcowi nieudacznicy”

– Kaskady żenady i lawiny głupoty towarzyszące publicznym występom tej trójki wzorcowych nieudaczników powinny wprawić w dobry humor Małgorzatę Kidawę-Błońską i Władysława Kosiniaka-Kamysza – pisze o Robercie Biedroniu, Krzysztofie Bosaku i Szymonie Hołowni dr Jerzy Bukowski.

Jerzy Bukowski

Landrynkowi kandydaci – takie określenie przychodzi mi na myśl, kiedy oglądam kolejne przerażająco nieporadne występy medialne marzących o prezydenckim fotelu Roberta Biedronia, Krzysztofa Bosaka i Szymona Hołowni.

Nie mając nic ciekawego do zaproponowania Polakom koniecznie chcą się do nich nieustannie przymilać, co jest równie śmieszne jak żałosne, ponieważ żaden z nich nawet tego nie potrafi.

Kaskady żenady i lawiny głupoty towarzyszące publicznym występom tej trójki wzorcowych nieudaczników powinny wprawić w dobry humor Małgorzatę Kidawę-Błońską i Władysława Kosiniaka-Kamysza, którzy mogą uchodzić na jej tle za poważnych, odpowiedzialnych oraz wiedzących o co chodzi w walce o prezydenturę polityków, chociaż wcale przecież takimi nie są.

dr Jerzy Bukowski

Teksty publikowane w dziale Publicystyka są prywatnymi opiniami autorów. Chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami lub wyrazić swoje zdanie na naszym portalu? Napisz: redakcja@krknews.pl.

             

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie