Wypadek z udziałem wiceministra sportu

Musisz przeczytać

Dwa samochody zderzyły się we wtorek, 30 sierpnia 2022 roku, na drodze wojewódzkiej 783 w miejscowości Wierzchowisko w powiecie olkuskim. W jednym z tych samochodów był wiceminister sportu, poseł PiS Jacek Osuch. Wiceminister trafił do szpitala.

O wypadku informuje portal służb ratunkowych 112malopolska.pl. „Wierzchowisko powiat olkuski – zdarzenie drogowe z udziałem dwóch pojazdów. Z naszych informacji wynika ze jednym z pojazdów podróżował Sekretarz stanu, pełnomocnik rządu ds. infrastruktury sportowej. Na miejscu działania prowadzą służby ratunkowe” – podaje 112malopolska.pl.

O wypadku poinformował w mediach społecznościowych sam Jacek Osuch. On podał, że uczestniczył w kolizji, a winą za nią obarczył kierowcę trzeciego samochodu. „Na szczęście żadnemu z pozostałych kierowców i pasażerów – takie mam informacje – nic poważnego się nie stało. Kierowca samochodu dostawczego skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo i zajechał nam drogę. Kierowca, z którym podróżowałem chcąc uniknąć zderzenia próbował hamować, aby ominąć pojazd. Niestety z naprzeciwka jechał kolejny samochód i doszło do zderzenia” – napisał Jacek Osuch. Poinformował, że po badaniach kontrolnych w szpitalu w Miechowie opuścił już placówkę.

Szanowni Państwo‼️W nawiązaniu do doniesień medialnych z ostatnich kilkudziesięciu minut informuję, że dziś ok. godz….

Posted by Jacek Osuch – Wiceminister Sportu i Turystyki on Tuesday, August 30, 2022

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca