Zakład Ubezpieczeń Społecznych wprowadza się do Bonarka for Business

Zakład Ubezpieczeń Społecznych  podpisał umowę najmu na 2 400 mkw. powierzchni biurowej w parku biznesowym Bonarka for Business.

Bonarka for Business to kompleks biurowy, składający się z ośmiu oddzielnych budynków zlokalizowany obok popularnego centrum handlowym Bonarka City Center.

 – Decyzja o wynajęciu przestrzeni biurowej w Bonarka for Business podyktowana była przede wszystkim wyjątkowymi udogodnieniami oraz strategiczną lokalizacją, jaką oferuje to miejsce. Takich warunków oczekują nasi pracownicy, dla nas także mają one kluczowe znaczenie  – mówi Grzegorz Dadej, Dyrektor Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie.

Antonio Pomes, Director, Country Head of Portfolio Management w Revetas: „Bardzo się cieszymy, że możemy powitać w gronie najemców instytucję sektora publicznego. Ta transakcja podkreśla różnorodność naszej społeczności biznesowej i uwydatnia atrakcyjność programu, który staramy się dostosowywać do potrzeb organizacji o różnym profilu działalności”.

 – Z przyjemnością informujemy, że ZUS dołączył do naszej społeczności Bonarka for Business. Podkreśla to wszechstronność naszego parku biznesowego, szeroki zakres dostępnych udogodnień oraz idealną lokalizację – atrakcyjną zarówno dla obecnych, jak i przyszłych użytkowników kompleksu. Ponadto, z uwagi na rozbudowujące się w sąsiedztwie osiedla mieszkaniowe, B4B staje się jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia w myśl koncepcji live-work-play  – mówi Anna Krztoń, Leasing Director w TriGranit, odpowiedzialna za transakcję.

Patrycja Bliska 

6 rzeczy, które trzeba wiedzieć przed podróżą do Egiptu

Najnowsze

Co w Krakowie