Zapraszamy na pokazy Sylwestrowe do kina Kijów!

Noce sylwestrowe w kinie Kijów, podczas których prezentujemy Państwu filmy, które dopiero wejdą na ekrany, to nasza tradycja. I w tym roku nie może być inaczej – zapraszamy na projekcje dwóch wyczekiwanych tytułów – „Niebezpieczni dżentelmeni” w reżyserii Macieja Kawalskiego, oraz „Gra fortuny” Guy’a Ritchie.

Pierwszy – w obsadzie najlepszych polskich aktorów, pełen humoru i z pięknymi tatrami w tle, drugi – gwarantuje najlepszą rozrywkę na wysokim poziomie. Nowy rok powitamy wspólnie lampką szampana. Bilety w cenie 89 zł dostępne na www.kijow.pl oraz w kasach kina.

21:30 – Niebezpieczni dżentelmeni, reż. Maciej Kawalski

Tadeusz Boy-Żeleński (T. Kot), Witkacy (M. Dorociński), Joseph Conrad (A. Seweryn) i Bronisław Malinowski (W. Mecwaldowski), cztery znakomitości zakopiańskiej bohemy budzą się po mocno zakrapianej, całonocnej imprezie. Głowy pękają im od kaca, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego mężczyzny. Dodatkowo do drzwi domu dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie tylko od podejrzeń, ale także od równie niebezpiecznych środowiskowych plotek i jak najszybciej wyjaśnić zagadkę tajemniczej śmierci. Wkrótce za sprawą tych błyskotliwych i uwielbiających ryzyko dżentelmenów tętniące kulturalnym życiem Zakopane stanie się tłem wielkiej intrygi, w którą zamieszani będą gangsterzy, artyści i politycy, w tym Zofia Nałkowska czy Józef Piłsudski. Na drodze bohaterów stanie również Lenin we własnej osobie, który akurat zawitał do Poronina.

0:00 – toast noworoczny z lampką szampana

00:30 – Gra fortuny, reż. Guy Ritchie

As wywiadu Orson Fortune (Jason Statham) wraz ze swoją doborową ekipą musi stawić czoła cynicznemu do szpiku kości handlarzowi bronią Gregowi Simmondsowi (Hugh Grant), który zamierza wprowadzić na czarny rynek najnowocześniejszą technologię masowego rażenia. Genialny plan Orsona wymaga namówienia do współpracy największego gwiazdora Hollywood Danny’ego Francesco, który poza ekranem nie pali się do ryzykownych misji. Fortune potrafi być jednak zabójczo przekonujący, a propozycje, które składa należą do gatunku tych nie od odrzucenia. Team rasowych twardzieli wraz z ekranowym herosem wkracza do gry, której stawką jest przetrwanie ludzkości.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie