We wtorkowe popołudnie na ul. Tadeusza Śliwiaka doszło do kolizji samochodu osobowego z ciężarowym.
Sytuacja była szczególnie niebezpieczna, ponieważ w wyniku zderzenia samochód osobowy wjechał pod przyczepę ciągniętą przez samochód ciężarowy.
– Elementy konstrukcyjne przyczepy przebiły przednią część pojazdu oraz szybę czołową, stwarzając bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia kierującego. Mimo bardzo poważnie wyglądających uszkodzeń pojazdu uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń wymagających pomocy medycznej – relacjonują strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 w Krakowie, który została zadysponowana do tego zdarzenia.




