Dziś otwarcie nowego sklepu. Zapowiadają atrakcje i zniżki [zdjęcia]

Dziś otwarcie sklepu Kaufland w Pasażu Kapelanka. Z tej okazji przewidziano promocje i atrakcje. Nowa placówka jest szóstym obiektem sieci w Krakowie i 230 w Polsce.

Dziś na klientów czekać będzie degustacja artykułów regionalnych, produktów marek własnych Kaufland, a także drobne upominki w postaci kwiatów, balonów i żetonów do wózków zakupowych. Do soboty 11 grudnia można także spróbować swojego szczęścia w konkursie, w którym do wygrania są bony na zakupy w sklepach Kaufland oraz ulubione artykuły marek własnych sieci.

– Klienci robiący zakupy z zarejestrowaną kartą Payback otrzymają również przy kasie kupon rabatowy na tankowanie na stacjach bp. Oprócz tego Kaufland przygotował dla kupujących specjalną ofertę powitalną – rabaty na produkty spożywcze, świeże, regionalne oraz artykuły gospodarstwa domowego sięgają nawet 50% – informuje Kaufland.

Sieć wdrożyła w krakowskim sklepie wiele rozwiązań z myślą nie tylko o wygodzie klientów, ale także o środowisku. Do sprzedaży oraz ekspozycji owoców i warzyw Kaufland wykorzystuje zielone skrzynki, które nadają się do recyklingu. Sieć stosuje także elektroniczne etykiety cenowe, które pozwalają zmniejszyć zużycie energii oraz papieru.

– Kaufland wspiera również ponowne wykorzystanie opakowań, dlatego w punkcie informacyjnym klienci mogą zwracać kaucjonowane butelki i skrzynki a w zamian otrzymać bon na zakupy w sklepach sieci. Dla wygody klientów w placówce zastosowano także cyfrowe rozwiązania – nowoczesne panele dotykowe, które pozwolą zarejestrować kartę Payback, sprawdzić stan punktów i aktywować specjalne kupony oraz kasy samoobsługowe skracające czas oczekiwania w kolejce – informuje Kaufland.

1

Zdjęcie 1 z 4

jk

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie