Przed meczem z Piastem Gliwice zaprezentowano makietę dawnego stadionu Cracovii. Przy okazji głos zabrał prezes klubu Janusz Filipiak.
Odsłonięcia dokonano godzinę przed meczem w loży VIP. Jednym z gości był Janusz Filipiak, który nazajutrz napisał kilka szczerych słów.
„[…] makieta dawnego stadionu Cracovii została zaprezentowana publicznie. Wiele razy pytano mnie, dlaczego zdecydowałem się sponsorować Cracovię? Często mówiłem, że jednym z najważniejszych powodów, a może najważniejszym była ponad 100-letnia tradycja. To, co państwo robicie jest wspaniałe, bo tę tradycję wzmacnia” – napisał Filipiak na Twitterze.
Przed meczem nastąpiło przekazanie dioramy Parku Gier KS Cracovia z 1922 roku! 🏟️ pic.twitter.com/CvbxGPUQ0t
— CRACOVIA (@MKSCracoviaSSA) August 21, 2023
Po uroczystości krakowianie podejmowali Piast Gliwice, ale pechowa zremisowali, tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu.