Nie ma już biletów do kina samochodowego. Ale będą kolejne seanse

Czy ktoś się spodziewał aż takiego sukcesu? Bilety na wszystkie cztery seanse samochodowe zorganizowanie na parkingu przy stadionie Wisły Kraków rozeszły się w mgnieniu oka.

Krakowianie najwyraźniej mocno tęsknią za seansami na dużym ekranie. Kino samochodowe spotkało się z wielkim zainteresowaniem.

Krakowskie Biuro Festiwalowe na początek zorganizowało cztery seanse. W czwartek 21 maja będzie można obejrzeć film ″Hejter. Sala samobójców″. Dzień później ″Planetę Singli 3″, w sobotę ″Psy 3. W imię zasad″, a w niedzielę ″Mayday″.

Ze względów bezpieczeństwa liczba uczestników została mocno ograniczona. Na parking będzie mogło wjechać 60 aut, po dwie osoby w każdym z nich.

Ograniczenia sprawiły, że bilety rozeszły się błyskawicznie. Dziś nie ma już biletów na żaden z seansów. Wejściówki kosztowały 40 zł za samochód.

Jeśli ktoś nie zdążył, ma szasnę nadrobić w przyszły weekend. W Krakowskim Biurze Festiwalowym usłyszeliśmy, że projekcje odbędą się także w przyszły weekend. Na razie nie są jeszcze znane konkretne terminy i tytuły filmów.

Informacja ma zostać podana już wkrótce na stronach KBF. Warto trzymać rękę na pulsie, bo wejściówki pewnie i teraz rozejdą się raz, dwa.

ml

Droga Królewska – szlakiem najważniejszych zabytków Krakowa

Najnowsze

Co w Krakowie