Nie ma już biletów do kina samochodowego. Ale będą kolejne seanse

fot. Benjamin Godard Photography via Foter.com / CC BY-NC-SA

Czy ktoś się spodziewał aż takiego sukcesu? Bilety na wszystkie cztery seanse samochodowe zorganizowanie na parkingu przy stadionie Wisły Kraków rozeszły się w mgnieniu oka.

Krakowianie najwyraźniej mocno tęsknią za seansami na dużym ekranie. Kino samochodowe spotkało się z wielkim zainteresowaniem.

Krakowskie Biuro Festiwalowe na początek zorganizowało cztery seanse. W czwartek 21 maja będzie można obejrzeć film ″Hejter. Sala samobójców″. Dzień później ″Planetę Singli 3″, w sobotę ″Psy 3. W imię zasad″, a w niedzielę ″Mayday″.

Ze względów bezpieczeństwa liczba uczestników została mocno ograniczona. Na parking będzie mogło wjechać 60 aut, po dwie osoby w każdym z nich.

Ograniczenia sprawiły, że bilety rozeszły się błyskawicznie. Dziś nie ma już biletów na żaden z seansów. Wejściówki kosztowały 40 zł za samochód.

Jeśli ktoś nie zdążył, ma szasnę nadrobić w przyszły weekend. W Krakowskim Biurze Festiwalowym usłyszeliśmy, że projekcje odbędą się także w przyszły weekend. Na razie nie są jeszcze znane konkretne terminy i tytuły filmów.

Informacja ma zostać podana już wkrótce na stronach KBF. Warto trzymać rękę na pulsie, bo wejściówki pewnie i teraz rozejdą się raz, dwa.

ml

Droga Królewska – szlakiem najważniejszych zabytków Krakowa

Zobacz także