Nowa atrakcja dla dzieci w Nowej Hucie. Niebawem ruszy Park Krakowskich Legend

Musisz przeczytać

Na 16 stycznia zaplanowano otwarcie interaktywnego Parku Krakowskich Legend, który rozpoczyna działalność w nowohuckiej Nowej Rezydencji.

Park Krakowskich Legend to w pełni bezpieczna wystawa plenerowa przeznaczona dla całych rodzin. Odbywa się ona na 5000 m2 patio i ogrodu Nowej Rezydencji przy ulicy Ujastek 1 w Krakowie.

Dzieci będą mogły stanąć obok Smoka Wawelskiego, posłuchać o Bazyliszku i wraz z Panem Twardowskim przenieść się do szesnastowiecznego Krakowa.

„Wejdź na dziedziniec majestatycznego budynku i zobacz, jak historyczne mury stają się płótnem dla widowiskowego mappingu. Posłuchaj specjalnie skomponowanej muzyki i wciągającego głosu narratora. Skorzystaj z licznych instalacji multimedialnych i wejdź do magicznego ogrodu, by zrobić sobie zdjęcie z wyjątkowymi figurami świetlnymi” – zachęcają organizatorzy.

Jak informują zwiedzanie będzie odbywać się na świeżym powietrzu, nie ma potrzeby dotykania interaktywnych instalacji, a liczba osób wpuszczanych na teren będzie ściśle kontrolowana i zapewni możliwość zachowywania dystansu społecznego.

Więcej informacji tutaj.

(ko)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca