Śmiałek nie pozostaje dłużny na zaczepki Bukowskiego. Słowną potyczkę kończy „Piłsudskim”

fot. facebook.com/Andrzej Szejna

Ryszard Śmiałek, przewodniczący małopolskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej nie pozostaje dłużny dr. Jerzemu Bukowskiemu. Ostrą wymianę zdań kończy bardzo mocnym cytatem z Józefa Piłsudskiego.

Z wielkim rozbawieniem a także pewnym zdziwieniem przeczytałem Pańską odpowiedź, bo posłużył się Pan cytatem z Juliana Tuwima, który to cytat rozpropagował w Sejmie i włączył szerszej debaty publicznej Leszek Miller, dla Pana oczywiście namiestnik Moskwy i stróż ochrony interesów sowieckich w Polsce.

Widzę, że jednak ma Pan problemy z ostatnimi upałami, a to rozdwojenie jaźni najlepiej o tym niech świadczy. Myślałem i łudziłem się (widać jestem naiwny), że stać Pana intelektualnie na więcej. Nie mam najmniejszych problemów z gramatyką, po prostu Pana zacytowałem.

Nie będę też dalej z Panem polemizował, bo szkoda mi na to dalszego czasu jak i szacunku do czytelników i samego siebie, a zakończę cytatem z zapewne bardzo bliskiemu Panu sercu Józefa Piłsudskiego: „Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy”.

Ryszard Śmiałek

Przewodniczący Małopolskiej Rady Wojewódzkiej

Sojuszu Lewicy Demokratycznej

Teksty publikowane w dziale Publicystyka są prywatnymi opiniami autorów. Chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami lub wyrazić swoje zdanie na naszym portalu? Napisz: redakcja@krknews.pl

Zobacz także