Śmiałek nie pozostaje dłużny na zaczepki Bukowskiego. Słowną potyczkę kończy „Piłsudskim”

Ryszard Śmiałek, przewodniczący małopolskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej nie pozostaje dłużny dr. Jerzemu Bukowskiemu. Ostrą wymianę zdań kończy bardzo mocnym cytatem z Józefa Piłsudskiego.

Z wielkim rozbawieniem a także pewnym zdziwieniem przeczytałem Pańską odpowiedź, bo posłużył się Pan cytatem z Juliana Tuwima, który to cytat rozpropagował w Sejmie i włączył szerszej debaty publicznej Leszek Miller, dla Pana oczywiście namiestnik Moskwy i stróż ochrony interesów sowieckich w Polsce.

Widzę, że jednak ma Pan problemy z ostatnimi upałami, a to rozdwojenie jaźni najlepiej o tym niech świadczy. Myślałem i łudziłem się (widać jestem naiwny), że stać Pana intelektualnie na więcej. Nie mam najmniejszych problemów z gramatyką, po prostu Pana zacytowałem.

Nie będę też dalej z Panem polemizował, bo szkoda mi na to dalszego czasu jak i szacunku do czytelników i samego siebie, a zakończę cytatem z zapewne bardzo bliskiemu Panu sercu Józefa Piłsudskiego: „Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy”.

Ryszard Śmiałek

Przewodniczący Małopolskiej Rady Wojewódzkiej

Sojuszu Lewicy Demokratycznej

Teksty publikowane w dziale Publicystyka są prywatnymi opiniami autorów. Chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami lub wyrazić swoje zdanie na naszym portalu? Napisz: redakcja@krknews.pl

Najnowsze

Co w Krakowie