Jesienna odsłona Areny Garden, czyli wagoniki i kominki

Musisz przeczytać

Lato się skończyło, ale Arena Garden nie zwalnia tempa! Do strefy relaksu, kultury i pysznego jedzenia przy Tauron Arenie zawitała złota, polska jesień! Nowe symbole tego miejsca to wagoniki i kominki.

Arena Garden - jesienne nowości

Arena  Garden - jesienne nowości
 Na gości czekają przestrzenie w nowej aranżacji – w Arena Coffee (w Małej Hali) wprowadzono nieco jesiennego, ciepłego, domowego klimatu. Pojawiły się kominki, a przy nich fotele, w których można wygodnie usiąść i ogrzać się jesiennymi gorącymi nowościami z kawiarnianego menu. Przygotowano też nową ściankę do zdjęć z napisem „hello fall”. Cały wystrój wzbogaciły jesienne kolory i rośliny m.in. dynie i astry.

W strefie na zewnątrz TAURON Areny Kraków zamiast egzotycznych palm stanęły wagoniki górskiej gondoli. Można w nich wygodnie usiąść i zjeść nowe przysmaki z food trucków. Strefa została dodatkowo oświetlona, na zewnątrz stanęły też ogrzewacze, co z pewnością umili gościom długie jesienne wieczory.

Nową, jesienną odsłonę ma także foyer TAURON Areny Kraków. Tutaj będą organizowane atrakcje dla najmłodszych, a także transmisje ciekawszych wydarzeń sportowych.

Warto wiedzieć

Godziny otwarcia strefy Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków:

poniedziałek – czwartek: 13:00 – 21:00,

piątek: 13:00 – 22:00,

sobota: 12:00 – 22:00,

niedziela: 12:00 – 21:00.

Codziennie na chętnych czeka strefa food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami. Lista Food Trucków i budek: Burger Truck, Pita gyros, Curry Point, budka z grillem, Węgier na kółkach, Taco Truck, Yummy India Foodies, budka z pizzą, Królestwo frytek, kawa, Słodziak. Kawiarnia: Arena Coffee w Małej Hali TAURON Areny Kraków – kawy, koktajle i słodkości!

Wszystko można śledzić na profilu www.facebook.com/ArenaGardenKrakow i stronie www.tauronarenakrakow.pl.

Wstęp wolny.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca