Wybory wójta Czernichowa pełne emocji. Prywatni detektywni pod domem kandydatki?

Fot. pl.m.wikipedia.org

W najbliższą niedzielę w Czernichowie odbędą się przedterminowe wybory wójta gminy. O głosy mieszkańców zabiega piątka kandydatów. Wybory w Czernichowie budzą duże emocje. Pod domem najmłodszej kandydatki – Karoliny Kosińskiej mieli pojawić się prywatni detektywi.

„Pod moim domem pojawili się „zagubieni turyści” w liczbie pięciu osób w busie po brzegi wypełnionym sprzętem, którego nie powstydziłoby się ABW. Na dzień dzisiejszy już wiem, że była to prywatna agencja detektywistyczna. Nie pozwolę się zastraszać i nie zrezygnuję ze startu w nadchodzących wyborach!!!!” – czytamy w oświadczeniu kandydatki zamieszczonym na Facebooku.

OŚWIADCZENIESzanowni Państwo, jest mi niezmiernie przykro, że muszę o tej sprawie informować publicznie, ale nie ma…

Opublikowany przez Karolina Kosinska Sobota, 22 sierpnia 2020

Karolina Kosińska jest jedną z piątki kandydatów na wójta Czernichowa. Ma 34 lata. Oprócz niej o urząd wójta ubiega się także Danuta Filipowicz, Andrzej Nawrocki, Marian Paszcza i Michał Pierzchała.

Wpis Karoliny Kosińskiej o prywatnych detektywach pod jej domem wzbudził spore emocje. Sama kandydatka przyznała, że nie wie, kto za tym stoi. „Pomysłodawców zapraszam osobiście, chętnie im o sobie opowiem. Ode mnie i mojej rodziny WARA!!!!” – napisała w mediach społecznościowych najmłodsza w gronie kandydatów na wójta Czernichowa.

Na jej wpis zareagowali także inni kandydaci.

➡W związku z informacjami opublikowanymi przez Panią Karolina Kosinska wyrażam z nią pełną solidarność.Jestem…

Opublikowany przez Mariana Paszczę Sobota, 22 sierpnia 2020

Wcześniej były incydenty z naklejaniem plakatów jednego z kandydatów na plakaty pozostałych. Skradziono też banery reklamowe Mariana Paszczy.

Solidaryzując się z pozostałymi Kandydatami na urząd wójta, których plakaty wyborcze były także masowo zaklejane…

Opublikowany przez Andrzej Nawrocki-Kandydat na Wójta Gminy Czernichów Sobota, 22 sierpnia 2020

(red)

Jest data przedterminowych wyborów wójta Czernichowa

Zobacz także