Wybory wójta Czernichowa pełne emocji. Prywatni detektywni pod domem kandydatki?

W najbliższą niedzielę w Czernichowie odbędą się przedterminowe wybory wójta gminy. O głosy mieszkańców zabiega piątka kandydatów. Wybory w Czernichowie budzą duże emocje. Pod domem najmłodszej kandydatki – Karoliny Kosińskiej mieli pojawić się prywatni detektywi.

„Pod moim domem pojawili się „zagubieni turyści” w liczbie pięciu osób w busie po brzegi wypełnionym sprzętem, którego nie powstydziłoby się ABW. Na dzień dzisiejszy już wiem, że była to prywatna agencja detektywistyczna. Nie pozwolę się zastraszać i nie zrezygnuję ze startu w nadchodzących wyborach!!!!” – czytamy w oświadczeniu kandydatki zamieszczonym na Facebooku.

OŚWIADCZENIESzanowni Państwo, jest mi niezmiernie przykro, że muszę o tej sprawie informować publicznie, ale nie ma…

Posted by Karolina Kosinska on Saturday, August 22, 2020

Karolina Kosińska jest jedną z piątki kandydatów na wójta Czernichowa. Ma 34 lata. Oprócz niej o urząd wójta ubiega się także Danuta Filipowicz, Andrzej Nawrocki, Marian Paszcza i Michał Pierzchała.

Wpis Karoliny Kosińskiej o prywatnych detektywach pod jej domem wzbudził spore emocje. Sama kandydatka przyznała, że nie wie, kto za tym stoi. „Pomysłodawców zapraszam osobiście, chętnie im o sobie opowiem. Ode mnie i mojej rodziny WARA!!!!” – napisała w mediach społecznościowych najmłodsza w gronie kandydatów na wójta Czernichowa.

Na jej wpis zareagowali także inni kandydaci.

➡W związku z informacjami opublikowanymi przez Panią Karolina Kosinska wyrażam z nią pełną solidarność.Jestem…

Posted by Marian Paszcza on Saturday, August 22, 2020

Wcześniej były incydenty z naklejaniem plakatów jednego z kandydatów na plakaty pozostałych. Skradziono też banery reklamowe Mariana Paszczy.

https://www.facebook.com/Nawrocki2020/photos/a.111455927312919/135015218290323/?type=3&theater

(red)

Jest data przedterminowych wyborów wójta Czernichowa

Najnowsze

Co w Krakowie