Krakowscy muzycy szukają chętnych do teledysku! Zgłosisz się?

Musisz przeczytać

Czy mamy jeszcze w Polsce wolność słowa? Czy ludzie się boją mówić to co myślą? Te pytania zadają sobie muzycy z zespołu WU-HAE, którzy poszukają chętnych do wystąpienia w teledysku. Ma być to najbardziej kontrowersyjna piosenka z płyty „Dziki kraj”. Chętni będą śpiewać lub robić wkurzone miny. Zgłosisz się?

Do teledysku poszukiwane są dwie grupy ludzi. Potrzebne są osoby, które zaśpiewają kilka słów z tekstu. Drugi zespół będzie okazywał niezadowolenie, robił wkurzone miny i wymachiwał pięściami. W związku z pandemią koronawirusa każdy będzie nagrywać się dostępnym w domu sprzętem, a następnie wysyłał plik do zespołu WU-HAE. 

– Utwór „P.S.” jest najbardziej kontrowersyjnym utworem z płyty. To ostry, wulgarny i szczery do bólu tekst napisany przez Marcina Bzyka i Marcina Guzika. Tekst ilustruje nie mniej ostra muzyka autorstwa Jacka Hiro – możemy przeczytać na Facebooku muzyków. 

Zgłaszać można się na adres mailowy management@wu-hae.pl. Chętni będą musieli podpisać zgodę na wykorzystywanie wizerunku, która zostanie przesłana mailem. W razie pytań można zadzwonić pod numer +48 514206678.

js

 

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca