„Wyspowiadaj się” w… taksówce

– Rozmowa z ojcem Leonem Knabitem jest niezwykłym doświadczeniem – zapewnia nas Gabriela Prokocka – Kazek z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego i zaprasza na wspólną przejażdżkę. W środę na na krakowskie ulice wyjedzie specjalna taksówka z ojcem Leonem na pokładzie. To wszystko w ramach akcji promocyjnej „Podróż za jeden uśmiech”, która jest elementem kampanii promocyjnej „Młodość do stan ducha” w ramach Światowych Dni Młodzieży.

Ojciec Leon Knabit
Ojciec Leon Knabit

Taksówka wyruszy o godzinie 8 rano z Tyńca. – Będziemy się zatrzymywać różnych miejscach naszego miasta i wozić mieszkańców, którzy sami wyznaczą gdzie chcą jechać – mówi Prokocka – Kazek. – W czasie podróży będzie można porozmawiać z ojcem Leonem, co będzie niezwykłym doświadczeniem. Każda osoba, która wsiądzie do naszej taksówki otrzyma zestaw gadżetów.

Cała akcja będzie relacjonowana na snapchacie (małopolskasnap) i dzięki temu mieszkańcy dowiedzą się, gdzie znajduje się aktualnie taksówka.

Czy będzie się można wyspowiadać w trakcie podróży? – Tego nie wiem, ale wszystko zalezy od ojca Leona – uśmiecha się Prokocka – Kazek.

(bg)

Najnowsze

Co w Krakowie