Na dniach otwarcie gigantycznej galerii w Krakowie! To pomieszczenie Wam się spodoba!

Dla jednych będzie to połączenia przyjemnego z pożytecznym, dla innych załatwienie ważnych spraw podczas męczącego krzątania się między sklepami. W CH Serenada powstanie magistracki Punkt Obsługi Mieszkańców.

Punkt rozpocznie pracę 27 października, wraz z otwarciem nowego kompleksu handlowego przy ul. Bora Komorowskiego 41.

POM w Serenadzie usytuowany będzie na 1. piętrze, naprzeciw ruchomych schodów, tuż przy wyjściu na parking. Będzie czynny od poniedziałku do soboty, w godzinach od 10 – 18, z wyjątkiem niedzieli i świąt.

Na stanowiskach (docelowo ośmiu, uruchamianych w miarę potrzeb) dyżurować będą urzędnicy Wydziału Spraw Administracyjnych oraz Wydziału Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Mieszkańcy Krakowa odwiedzający Serenadę załatwią tam sprawy związane z meldunkiem, dowodem osobistym, działalnością gospodarczą, a także prawem jazdy i dowodem rejestracyjnym.

Ponadto w każdym Punkcie Obsługi Mieszkańców można składać wnioski i podania do wszystkich wydziałów Urzędu Miasta Krakowa (na zasadzie dziennika podawczego). Dokumenty są przekazane pocztą wewnętrzną do właściwych wydziałów merytorycznych.

Od 2 listopada do stycznia 2018 r. w Punkcie Obsługi Mieszkańców w CH Serenada będzie można również złożyć wniosek o przyznanie Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem (karty będą wydawane w ramach programu pod nazwą Kraków dla Rodziny „N”).

POM-y od kilku lat z powodzeniem działają w Galerii Bronowice i Galerii Bonarka.

dn

Najnowsze

Co w Krakowie