1 kg mefedronu + 116 gramów marihuany = 10 lat więzienia. Ale nie od razu…

Krakowscy policjanci zatrzymali 22-letniego dilera narkotyków. Znaleźli przy nim 1 kg mefedronu oraz ponad 116 gramów marihuany. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. Na razie jest na wolności, bo wpłacił poręczenie i ma dozór policyjny.

Narkotykowego dilera policjanci namierzali już od jakiegoś czasu. Wytypowali miejsce, gdzie może przebywać. 27 września 2022 roku policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali w jednej z miejscowości powiatu krakowskiego 22-latka podejrzewanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczenia oraz samochodów użytkowanych przez mężczyznę policjanci znaleźli m.in. woreczki z mefedronem i marihuaną. Śledczy znaleźli i zabezpieczyli łącznie ponad 1 kilogram mefedronu oraz 116 gramów marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. 22-latek odpowie karnie za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co grozić mu może do 10 lat więzienia. Wobec mężczyzny prokurator zastosował dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe.

(red)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie