Warsztaty dla kobiet: Jak być posłuszną i uległą żoną

To z pewnością będą ciekawe i emocjonujące warsztaty. W sobotę w Zebrzydowicach koło Kalwarii Zebrzydowskiej kobiety będą mogły dowiedzieć się, jak być posłuszną i uległą żoną.

Warsztaty odbywają się pod nazwą „Geniusz kobiecości – posłuszna żona”. Podczas spotkania poruszane będą ważkie tematy:

  • posłuszeństwo, a poddaństwo – cnota czy uzależnienie
  • szacunek względem mężczyzny – uznanie jego pozycji w rodzinie
  • kapłanka domowego ogniska – mistyka kobiety:
  • chronienie delikatności męskiego serca
  • wrażliwość w relacjach
  • hierarchia miłości

W zapowiedzi wydarzenia organizatorzy przypominają:

„Żony bądźcie poddane mężom, jak przystało w Panu. List do Kolosan, 3, 18-19.”.

Są przygotowani na to, że komuś może się to nie spodobać. Piszą:

„Moment… Mam być posłuszna? Czy to aby czasem nie pomyłka? A co z moim zdaniem, moją wolnością?

Czy widząc temat spotkania miałaś podobne skojarzenia? 😉 Koniecznie przyjdź na warsztaty, rozprawimy się z mitem (nie)posłuszeństwa!

Posłuszeństwo to niemodne słowo, ale czy to aby na pewno przeżytek, wspomnienie minionych epok, które dziś nadaje się już wyłącznie do lamusa?

Przyjdź na warsztaty, dowiedz się na czym polega posłuszeństwo w małżeństwie, a potem wróć do domu i przekonaj się sama, jakie cuda potrafi zdziałać okazywanie mężczyźnie szacunku!”

Warsztaty są płatne. Koszt wynosi 109 zł (do 1. lutego obowiązywała promocja – 87 zł). Dla małżeństw przewidziano rabat.

Organizatorem jest Fundacja Filome została założona przez łódzką rodzinę Powideł. „Jesteśmy małżeństwem. Mamy pięcioro dzieci i… wiecznie niespokojne serce, które nie pozwala nam spać. A skoro już nie śpimy, to działamy – prowadzimy warsztaty dla kobiet, mężczyzn, dzieci i całych rodzin oraz terapię małżeńską i rodzinną” – piszą na swojej stronie internetowej.

Zapewniają, że ich misją jest wychowanie dzieci i samowychowanie dorosłych w duchu antropologii chrześcijańskiej. Twierdzą, że chcą przywrócić w wychowaniu miejsce na rozwój cnót, które kształtują dojrzałe i wolne osobowości. Patronką fundacji jest święta Filomena.

(wm)

fot. sissilove31 via Foter.com

Najnowsze

Co w Krakowie