Wisła podjęła decyzję w sprawie Jerzego Brzęczka. Zaskakujące!

Musisz przeczytać

Jerzy Brzęczek pozostanie trenerem Wisły Kraków – podaje TVP Sport. Szkoleniowiec ma poprowadzić drużynę w piątkowym spotkaniu z ŁKS-em Łódź.

W ostatniej kolejce krakowianie znów spisali się fatalnie i przegrali na wyjeździe z Chojniczanką 0-1. Po spotkaniu kibice po raz kolejny domagali się odejścia trenera Jerzego Brzęczka, a w klubie zaczęły się burzliwe rozmowy. – Wiem, że kibice domagają się mojej dymisji, ale w emocjach nie będę podejmował decyzji. Musimy wrócić do Krakowa, przedyskutować sprawę i o ewentualnych zmianach porozmawiać na spokojnie – mówił Jerzy Brzęczek na konferencji po meczu z Chojniczanką.

„W niedzielę emocje opadły i rozpoczęły się przygotowania do kolejnego spotkania. Wszystko wskazuje na to, że temat zmiany trenera został odłożony i to Brzęczek poprowadzi Wisłę w spotkaniu z ŁKS Łódź. Mecz ostatniej szansy? Trudno to na dziś zdefiniować, bo w klubie rozważają obecnie najprzeróżniejsze warianty” – podaje TVP Sport. AKTUALIZACJA – Jerzy Brzęczek podał się do dymisji, rezygnacja została przyjęta.

Nagły zwrot akcji w Wiśle Kraków. Jest decyzja Jerzego Brzęczka!

Potrzebujesz dobrego mechanika samochodowego? Sprawdź Q Service Castrol!

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca