Aktualności Miasto

Wielka ustawka kiboli na autostradzie. Policja zaskoczona [WIDEO]

Kilkuset osiłków spotkało się w sobotę na autostradzie A4, by coś sobie wyjaśnić. Kierowcy byli przerażeni, część próbowała uciekać. A policja do dziś jest zaskoczona.

Filmik z zadymy zamieścił w internecie jeden z kierujących. Siedząca obok kobieta jest autentycznie przerażona. – Z kim oni mają zamiar się bić? – pyta zrozpaczona i proponuje ucieczkę pasem zieleni.

Na nagraniu widać zbitą grupę kiboli, a ruch w obu kierunkach zostaje wstrzymany. W środę rano poprosiliśmy krakowską policję o wyjaśnienia, ale do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Widocznie wciąż badają sprawę, może za kilka miesięcy się uda.

Więcej można dowiedzieć się na kibicowskich forach. Wedle najbardziej popularnej wersji grupa około 70 kibiców Wisły i Ruchu Chorzów (do kilku miesięcy trzymają zgodę) czekała na autostradzie na kibiców Wisłoki Dębica i Siarki Tarnobrzeg. Jednak zamiast tej ekipy przyjeżdża do nich grupa 130 osób sympatyzujących z Legią i Zagłębiem Sosnowiec. Przewaga liczebna pozwala im osiągnąć zdecydowaną wygraną.

(wm)

fot. Youtube.com

Horda idiotów na Błoniach. A ludzie płacą, żeby ich oglądać