Utrudnienia na Limanowskiego. Awaryjna naprawa torowiska

Musisz przeczytać

W czwartek i piątek zostanie wyłączony ruch tramwajowy na odcinku od Korony do ul. Limanowskiego. Przeprowadzona będzie awaryjna naprawa torowiska.

Z tego powodu będą zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych:

  • Linia 6 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: Mały Płaszów P+R – estakada nad dworcem Kraków Płaszów – Wielicka – Limanowskiego – Na Zjeździe – Starowiślna do Poczty Głównej, a następnie po aktualnej trasie do pętli Cichy Kącik z obecną częstotliwością
  • Linia 13 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: Nowy Bieżanów P+R – Teligi – Wielicka – Limanowskiego – Na Zjeździe – Starowiślna – Dietla – Stradomska i dalej po aktualnej trasie do pętli Bronowice z obecną częstotliwością
  • Linia 77 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: Czerwone Maki P+R – Bobrzyńskiego – Grota-Roweckiego – Wadowicka – Kalwaryjska – Krakowska – Dietla – Starowiślna i dalej po aktualnej trasie do pętli Bronowice z obecną częstotliwością.

„Bilety okresowe wykupione na linie kursujące po trasach czasowo zmienionych zachowują ważność na trasach stałych i zmienionych” – czytamy w komunikacie.

 
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca