ŚDM z call center w pięciu językach

Pielgrzymi wybierający się do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży oraz mieszkańcy zainteresowani wydarzeniem, mogą korzystać już z oficjalnej infolinii, która od wczoraj działa pod numerem telefonu +48 124 467 333. Pod telefonem dyżurują specjaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące Światowych Dni Młodzieży, w dodatku zrobią to w pięciu językach.

– Jednym z zadań wolontariuszy Call Center jest filtrowanie pytań. Będą odpowiadać bezpośrednio, a w przypadku bardziej szczegółowych kwestii – kierować do konkretnej Sekcji Komitetu Organizacyjnego – wyjaśnia koordynator Call Center, Łukasz Schibowski.

Specjaliści dyżurują pod numerem telefonu infolinii od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00 oraz 14.00 – 17.00. W miarę zbliżają się ŚDM, będziemy wydłużać czas pracy infolinii – zapewnia Schibowski.

Infolinia Światowych Dni Młodzieży będzie działać równolegle do czynnej wciąż infolinii dotyczącej rejestracji pielgrzymów. Dodatkowo pielgrzymi mogą korzystać też z pięciu adresów mailowych, które obsługiwane są przez specjalistów ŚDM w języku polskim, angielskim, hiszpańskim, włoskim oraz francuskim.

(pt)

Najnowsze

Co w Krakowie