Wpadli podczas kontroli drogowej pod Krakowem. I usłyszeli zarzuty za posiadanie narkotyków

Wieliccy policjanci zatrzymali bmw podczas rutynowej kontroli. Okazało się, że kierowca i pasażerowie mieli przy sobie marihuanę, amfetaminę oraz mefedron.

W pojeździe znajdowali się trzej mężczyźni w wieku 27, 23 oraz 29 lat. Drogówka nie miała uwag co do kierowcy (był trzeźwy) i pojazdu, natomiast policjanci kryminalni podejrzewali, że osoby w samochodzie mogą posiadać przy sobie środki odurzające.

Po przeszukaniu samochodu i kontroli osobistej okazało się, że mieli środki odurzające: marihuanę, amfetaminę bądź mefedron. W domu 27–latka policjanci znaleźli  słoik z zawartością białego proszku o wadze ponad 136 g. Po wykonaniu badania okazało się że jest to amfetamina.

Narkotyki zostały znalezione także w miejscu zamieszkania pozostałej dwójki pasażerów. U 23-latka oraz 29-latka, kryminalni znaleźli pewne ilości amfetaminy oraz mefedronu.

27-latkowi za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 23 oraz 29-latkowi, za posiadanie środków odurzających, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(ko)

Najnowsze

Co w Krakowie